Home » Ransomware » Usunąć. Nbes wirus pliku (+ Odzyskiwanie plików)

Usunąć. Nbes wirus pliku (+ Odzyskiwanie plików)

Jak usunąć. [ ] rozszerzenie pliku ransomware?

Nbes wirus jest nazwą złośliwego oprogramowania ransomware. Programy te są zgodne z tym samym projektem i działają w bardzo identyczny sposób. I, wszystkie te aplikacje są utter Plague w systemie. Zagrożenie ransomware używa podstępu, aby uzyskać dostęp do komputera. Następnie, po jego w, pnie go przez i przez. Nbes używa kryptografii AES do szyfrowania każdego pliku. Wszystko, co przechowujesz na komputerze, zostaje zablokowane. Dokumenty, zdjęcia, muzyka, filmy. Nic nie ucieka z zasięgu infekcji. Narzędzie przywiązuje specjalną “. Nbes “rozszerzenie na końcu każdego z plików. I, skoro to jest na miejscu, to jest to. Twoje pliki uzyskać renderowane bezużyteczne. Nie można ich otworzyć, a wszelkie działania podejmowane w celu ratowania ich jest bezcelowe. Jedyną opcją dla wydania, ransomware pozostawia, jest płatność. Stwierdza, że tak w okup pamiętać, że pozostawia. Jest to plik READ_ME. txt, można znaleźć w każdym folderze dotkniętych, jak również na pulpicie. Jego zawartość jest raczej standardowa. Uwaga wskazówki do aktualnej sytuacji. Stwierdza, że Twój system cierpi ransomware infekcji. A jeśli chcesz usunąć nałożone szyfrowanie, musisz zapłacić okup. NIE płacą tych ludzi grosza! Nawet jeśli żądana kwota nie była tak skandaliczne, eksperci nadal odradzają płatności! To tylko pogarsza Twój Predicament. Posłuchajcie ich słowa i odrzucajcie swoje dane. Pożegnaj się z plikami i przejdź dalej. Następnym razem, zrobić Back-upy, więc nie cierpią takie straty. To może wydawać się surowe porady, ale jest to najlepszy przebieg działania, można podjąć.

Jak się zarazić?

Narzędzia ransomware, takie jak Nbes są raczej podstępne. Oni są zwodnicze i inwazyjne. Częściej niż nie, nie zdają sobie sprawy, że są na komputerze, dopóki nie strajk. I udaje im się, że poprzez oszustwa i oszustwa. Chociaż, narzędzia te potrzebują zgody użytkownika, aby go, nadal mają tendencję do wprowadzania niewykryte. Jak? Cóż, oni oszukać. Oni żerują na swojej niedbałości, i udaje się dupe Ciebie. Zgadzasz się pozwolić im nawet nie wiedząc o tym. I, to dlatego, że jesteś nieostrożny w czasie należy zachować szczególną ostrożność. Na przykład podczas instalowania rzekomych aktualizacji lub narzędzi. Freeware i fałszywe aktualizacje są jednymi z najczęstszych środków infiltracji. Ale niezależnie od metody, narzędzie zamienia się, to bezużyteczne bez niedbałości. Po tym wszystkim, jeśli jesteś wystarczająco dokładny, można go złapać w akcie. I, folia jego próby slithering w. Jeśli podasz do naiwności i pośpiechu, jednak nie zdziw się, aby znaleźć złośliwe oprogramowanie na komputerze. I Ransomware rodzaju są, zapewne, najgorsze, aby utknąć. Jeśli chcesz zachować Nbes z dala od systemu, należy uważać. Staraj się być bardziej czujni, gdy do czynienia z freeware, lub cokolwiek innego można pozwolić w systemie. Należyta staranność jest niezbędna w walce z zakażeniem. Ponieważ żerują na nieostrożnością, nie daj! Zawsze wybieraj ostrożność nad rozproszenia, naiwność, i pośpiechu. Nie pożałujesz.

usunac nbes

Dlaczego jest. Nbes rozszerzenie pliku niebezpieczne?

Gdy Nbes zablokuje Twoje dane, jesteś w dość Conundrum. Masz do czynienia z wyborem. Płacić lub nie płacić. I mówimy: nie. Nie płać tych ludzi nic dla Ciebie będzie żałować podejmowania tej decyzji. I, Oto dlaczego. Zastanów się, co się dzieje po przeniesieniu pieniędzy. Polegać na cyberprzestępców, aby przejść z tym, co obiecał. Czy uważasz, że to mądry czekać na wymuszenia, aby utrzymać ich koniec rokowań? To raczej mało prawdopodobne, że będą. Ale, nawet jeśli nie wyśle Ci coś, po płatności, nie dostać swoje nadzieje. Co zrobić, jeśli klucz odszyfrowywania, dali Ci, nie działa? Co zrobić, jeśli jest zły? I, nawet jeśli jest to właściwy klucz, co dzieje się dalej? Możesz go zastosować, a Twoje pliki zostają odblokowane. A potem? Klucz odszyfrowywania usuwa szyfrowanie, a nie szyfrujący. Nbes nadal czary gdzieś na komputerze. Masz zero gwarancji, że nie uderzy ponownie. Może to być godzina po deszyfracji, dzień, tydzień, miesiąc. Może się zdarzyć. A jeśli tak, jak to prawdopodobne, będzie można zapłacić ponownie? Ile pieniędzy jesteś gotów rzucić na tych ludzi, zanim zaakceptować nieuniknione? Że Twoje dane są po prostu nie warto. Nie wspominając, płatności równe daje dostęp do prywatności do obcych. Tak, gdy przetransferujesz okup, Twoje prywatne dane osobowe i finansowe. Informacje, które Cyberprzestępcy mogą uzyskać dostęp i wykorzystywać. Nie trzeba dodawać, że to nie jest pożądany rezultat. Chroń swoją prywatność przed szponów Cyber porywaczy! Gdy znajdziesz Nbes przejął Twój system, obniżyć straty. Odrzuć swoje dane w imię swojego życia prywatnego. Przecież prywatność jest niezastąpiona. A pliki są.

. Nbes instrukcje usuwania rozszerzenia pliku

Krok 1: Zabij złośliwego procesu

Krok 2: Pokaż ukryte pliki

krok 3: Zlokalizuj lokalizację uruchamiania

krok 4: Odzyskaj. ] rozszerzenie pliku zaszyfrowane pliki

Krok 1: Zatrzymaj złośliwy proces przy użyciu Menedżera zadań systemu Windows

 • Otwórz Menedżera zadań, naciskając jednocześnie przyciski CTRL + SHIFT + ESC
 • Zlokalizuj proces ransomware. Należy pamiętać, że jest to zazwyczaj losowo wygenerowany plik.
 • Przed zabicia procesu, wpisz nazwę w dokumencie tekstowym do późniejszego odwołania.

end-malicious-process

 • Zlokalizuj wszelkie podejrzane procesy związane z. Nbes rozszerzenie pliku szyfrowanie wirus.
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na proces
 • Otwórz lokalizację pliku
 • Zakończ proces
 • Usuń katalogi z podejrzanych plików.
 • Pamiętaj, że proces ten może być ukrywany i bardzo trudny do wykrycia

Krok 2: ujawniają ukryte pliki

 • Otwórz dowolny folder
 • Kliknij przycisk “Organizuj”
 • Wybierz “Opcje folderów i wyszukiwania”
 • Wybierz zakładkę “widok”
 • Wybierz opcję “Pokaż ukryte pliki i foldery”
 • Odznacz “Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego”
 • Kliknij przycisk “Zastosuj” i “OK”

Krok 3: Zlokalizuj. Nbes szyfrowanie rozszerzeń plików lokalizacja uruchamiania wirusa

 • Po załadowaniu systemu operacyjnego naciśnij jednocześnie przycisk logo systemu Windows i klucz R .

win-plus-r

W zależności od systemu operacyjnego (x86 lub x64) przejdź do:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] lub
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] lub
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
[[

  62]]
 • i Usuń wyświetlaną nazwę: [RANDOM]

kasowac backgroundcontainer

 • Następnie otwórz Eksploratora i przejdź do:

Przejdź do folderu %appdata% i Usuń plik wykonywalny.

Alternatywnie można użyć programu msconfig systemu Windows, aby dwukrotnie sprawdzić punkt wykonania wirusa. Proszę mieć na uwadze, że nazwy w komputerze mogą być różne, ponieważ mogą być generowane losowo, dlatego należy uruchomić dowolny profesjonalny skaner do identyfikowania złośliwych plików.

Krok 4: jak odzyskać zaszyfrowane pliki?

 • Metoda 1: pierwszą i najlepszą metodą jest przywrócenie danych z najnowszej kopii zapasowej, w przypadku, gdy masz jeden.

windows system restore

 • Metoda 2: oprogramowanie do odzyskiwania plików -zwykle, gdy ransomware szyfruje plik najpierw tworzy jego kopię, szyfruje kopię, a następnie usuwa oryginał. W związku z tym można spróbować użyć oprogramowania do odzyskiwania plików, takich jak Data Recovery Pro odzyskać niektóre z oryginalnych plików.
 • Metoda 3: kopie woluminów w tle — w ostateczności można spróbować przywrócić pliki za pomocą kopii woluminów w tle. Otwórz część pakietu Eksploratora cienia i wybierz dysk, który chcesz odzyskać. Kliknij prawym przyciskiem myszy dowolny plik, który chcesz przywrócić, a następnie kliknij polecenie Eksportuj na nim.
This article was published in Ransomware. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

© 2020 usunacwirusa.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in