Home » Usuwanie » Usuń Money wirus pliku (+ Odzyskiwanie plików)

Usuń Money wirus pliku (+ Odzyskiwanie plików)

Jak usunąć Money ransomware?

Ostatnio czytniki zaczęły raportować następujący komunikat wyświetlany podczas uruchamiania komputera:

Wszystkie pliki zaszyfrowane “RSA1024”
wszystkie Twoje pliki zostały zaszyfrowane!!! Jeśli chcesz je przywrócić, napisz do nas na adres E-MAIL cmdroot@airmail.cc
w piśmie napisać swój identyfikator, ID 1E857D00
Jeśli nie masz odpowiedzi, napisz do email:cmdroot@airmail.cc
Twój klucz tajny będzie przechowywany na serwerze 7 DNI, po 7 dniach może być ZASTĄPIONY przez inne klucze, nie ciągnąć czas, czekając na E-mail
Darmowe odszyfrowywanie na dowód
możeszwysłać do nas do 1 plik do bezpłatnej odszyfrowywania. Całkowity rozmiar plików musi być mniejszy niż 1 MB (nie zarchiwizowany), a pliki nie powinny zawierać cennych informacji. (bazy danych, kopie zapasowe, duże arkusze Excela itp.)
Proces odszyfrowywania:
gdy upewnisz się, że możliwość odszyfrowywania transferu money do naszego portfela Bitcoin. Gdy tylko otrzymamy money, wyślemy Ci:
1. Program odszyfrowywania.
2. Szczegółowe instrukcje do deszyfrowania.
3. i poszczególne klucze do odszyfrowywania plików.
! Z OSTRZEŻENIEM!
Nie zmieniaj nazw zaszyfrowanych plików.
Nie próbuj odszyfrowywać danych za pomocą oprogramowania firm trzecich, może to spowodować trwałą utratę danych.
Odszyfrowywanie plików za pomocą osób trzecich może spowodować wzrost cen (dodają swoją opłatę do naszego) lub można stać się ofiarą oszustwa.

[[ 23]] [ ] jest zagrożeniem złośliwego oprogramowania ransomware. Należy do rodziny Dharmy (CrySis) . To jest niebezpieczne i szkodliwe, i ZUNa zarazy na komputerze. Atakuje przez oszustwa, a następnie rozprzestrzenia się jego korupcji w całym. Narzędzie używa silnych algorytmów szyfrowania do podjęcia danych hostage. A następnie, wymusza Cię do zysku pieniężnego. Nie pozwól, aby nieprzyjemne zagrożenie dla zysku od strachu i łatwności! Zrozum, że masz do czynienia z przeciwnikiem, który posiadał grę przeciwko Tobie. I masz skonfigurowane do stracenia. Więc, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, nie byłoby grać w ogóle. Infekcja stara się przekonać, że jedyną opcją jest przestrzeganie. Twierdzi, że jeśli postępować zgodnie z jego instrukcjami i zapłacić okupu, dostaniesz klucz, którego potrzebujesz. Klucz odszyfrowywania, który odblokowuje dane. Ale musisz uświadomić sobie, że nie masz żadnych gwarancji, które się wydarzy. Wszystko, trzeba iść dalej, jest słowem Cyber porywacze, wymuszanie Cię za money. I, są to mało wiarygodne osoby. Aby je zaufać, jest błędem. Nie rób tego. Nie płacą. Nie kontaktujemy się z nimi. Nie Docieraj w żaden sposób. Przestrzeganie przepisów nie jest sposobem na przejście.

Jak się zarazić?

Zakażenia, jak [ jeden, inwazji poprzez oszustwa. Uciekać się do wszystkich znanych sztuczka w książce, aby spróbować poślizgu przeszłości, niezauważony. Istnieje szereg metod, mogą uciekać się do, które pomagają w ich próbach. Na przykład, narzędzie może lurk za uszkodzone linki, witryn lub torrentów. Można go używać freeware i spam e-maile. I, może udawać, że fałszywe systemu lub aktualizacji programu. Metody te mogą wydawać się płodnym, ale mają wspólny mianownik. Nikt nie może się udowadniać, bez Twojej pomocy. To prawda. Infekcja potrzebuje Twojej niedbałości, jeśli chodzi o inwazji systemu. Potrzebuje Cię do pośpiechu, i rzucać ostrożność na wiatr. Aby dać w naiwność, a nie przeszkadza robi due diligence. Nie Oblige! Nie zostawiaj losu przypadkowi i złagodzić infekcję infekcji! Podejmij odwrotne podejście i bądź bardzo ostrożny. Zawsze uważny i dokładny. I pamiętaj, że ostrożność pozwala zachować infekcje Pout. I, nieostrożność zaprasza ich. Dokonaj właściwego wyboru.

usunac Money

Dlaczego Money jest niebezpieczne?

Infekcja wykorzystuje “. money‘ rozszerzenie, aby zablokować dane. Obok unikatowego numeru identyfikacyjnego. Dołącza je na końcu każdego pliku, można przechowywać na komputerze. Obejmuje to dokumenty, archiwa, filmy, muzykę i zdjęcia. Powiedz, masz zdjęcia o nazwie “Dog. jpg”. Po zakończeniu infekcji, staje się “Dog.jpg.ID-1E857D00. [ usunac Money ]. money. Gdy rozszerzenie zostanie dołączone, to jest to. Twoje pliki nie są już dostępne. I jedynym sposobem, aby zmienić to, i odzyskać kontrolę, jest zapłacić. Infekcja wymaga okupu w Bitcoin. Money zagrożenie twierdzi, że po otrzymaniu płatności otrzymasz klucz, którego potrzebujesz. Ale co, jeśli nie? Co zrobić, jeśli zapłacić cenę, a nie dostać nic w zamian? Albo, dostać pewien klucz, oprócz ono okazuje się bezużyteczny, i twój akta pozostawać do zablokowania? Są to rzeczywiste możliwości. W końcu masz do czynienia z obcymi z złych intencji. Nie możesz im zaufać, aby zachować swoje słowo. Pomyśl też o tym. Nawet jeśli nie dostaniesz odpowiedni klucz odszyfrowywania i zwolnić pliki, co wtedy? Tak, usunięcie szyfrowania, ale narzędzie, które zmusza go na Ciebie, pozostaje. Więc, co jest, aby powstrzymać go od robi to jeszcze raz? Money ransomware może uderzyć zaledwie minutę po zastosowaniu klucza i odblokować swoje dane. Następnie wrócisz do kwadratu. Tylko tym razem masz mniej money. Nie trać czasu, energii i zasobów zajmujących się tymi ludźmi. Przestrzeganie Cyber szantażystów jest źle poinformowani, co najmniej. Nie rób tego.

Money instrukcje usuwania

Krok 1: Zabij złośliwego procesu

Krok 2: Pokaż ukryte pliki

krok 3: Zlokalizuj lokalizację uruchamiania

krok 4: Odzyskaj Money zaszyfrowane pliki

Krok 1: Zatrzymaj złośliwy proces przy użyciu Menedżera zadań systemu Windows

 • Otwórz Menedżera zadań, naciskając jednocześnie przyciski CTRL + SHIFT + ESC
 • Zlokalizuj proces ransomware. Należy pamiętać, że jest to zazwyczaj losowo wygenerowany plik.
 • Przed zabicia procesu, wpisz nazwę w dokumencie tekstowym do późniejszego odwołania.

end-malicious-process

 • Zlokalizuj wszelkie podejrzane procesy związane z Money szyfrowanie Virus.
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na proces
 • Otwórz lokalizację pliku
 • Zakończ proces
 • Usuń katalogi z podejrzanych plików.
 • Pamiętaj, że proces ten może być ukrywany i bardzo trudny do wykrycia

Krok 2: ujawniają ukryte pliki

 • Otwórz dowolny folder
 • Kliknij przycisk “Organizuj”
 • Wybierz “Opcje folderów i wyszukiwania”
 • Wybierz zakładkę “widok”
 • Wybierz opcję “Pokaż ukryte pliki i foldery”
 • Odznacz “Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego”
 • Kliknij przycisk “Zastosuj” i “OK”

Krok 3: Zlokalizuj Money szyfrowanie lokalizacja uruchamiania wirusa

 • Po załadowaniu systemu operacyjnego naciśnij jednocześnie przycisk logo systemu Windows i klucz R .

win-plus-r

W zależności od systemu operacyjnego (x86 lub x64) przejdź do:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] lub
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] lub
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
[[

  79]]
 • i Usuń wyświetlaną nazwę: [RANDOM]

kasowac backgroundcontainer

 • Następnie otwórz Eksploratora i przejdź do:

Przejdź do folderu %appdata% i Usuń plik wykonywalny.

Alternatywnie można użyć programu msconfig systemu Windows, aby dwukrotnie sprawdzić punkt wykonania wirusa. Proszę mieć na uwadze, że nazwy w komputerze mogą być różne, ponieważ mogą być generowane losowo, dlatego należy uruchomić dowolny profesjonalny skaner do identyfikowania złośliwych plików.

Krok 4: jak odzyskać zaszyfrowane pliki?

 • Metoda 1: pierwszą i najlepszą metodą jest przywrócenie danych z najnowszej kopii zapasowej, w przypadku, gdy masz jeden.

windows system restore

 • Metoda 2: oprogramowanie do odzyskiwania plików

-Zwykle, gdy ransomware szyfruje plik najpierw tworzy jego kopię, szyfruje kopię, a następnie usuwa oryginał. Z tego powodu możesz spróbować użyć oprogramowania do odzyskiwania plików, aby odzyskać część oryginalnych plików.

 • Metoda 3: kopie woluminów w tle — w ostateczności można spróbować przywrócić pliki za pomocą kopii woluminów w tle. Otwórz część pakietu Eksploratora cienia i wybierz dysk, który chcesz odzyskać. Kliknij prawym przyciskiem myszy dowolny plik, który chcesz przywrócić, a następnie kliknij polecenie Eksportuj na nim.
 • This article was published in Usuwanie. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

  © 2020 usunacwirusa.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in