Home » Ransomware, Usuwanie » Usuń Kodc rozszerzenie pliku Virus (+ Recover Files)

Usuń Kodc rozszerzenie pliku Virus (+ Recover Files)

Jak usunąć. [ ] rozszerzenie pliku ransomware?

Tthe. Kodc wirus rozszerzenie pliku wpada do kategorii ransomware. Jest to zaawansowane oprogramowanie, które jest przeznaczony dla plików osobistych. Wirus ten może przeniować komputer niezauważony. Można go zmienić wszelkiego rodzaju plików konfiguracyjnych, jak również będzie szyfrować określonych typów plików. Kodc zakażenie jest destrukcyjny bit programowania PC znany jako ransomware. Kodc zakażenie wykorzystuje zaawansowane algorytmy szyfrowania do przechowywania plików ofiar, a następnie żąda płatności w celu ich odblokowania. Po pierwsze, wymagana suma jest zazwyczaj dość wysoka – mówimy o czterocyfrowych kwotami. To nie jest niewielka suma pieniędzy i w wielu przypadkach ludzie nie mogą płacić za dokonanie tego rodzaju ceny, zwłaszcza myślenia o szybkich terminach podanych w drodze szantaż. Jednak nawet w przypadku, gdy masz zdolność do zapłaty w chwili wypowiedzenia, pytanie brzmi, czy musisz to zrobić. Zazwyczaj, odpowiedź na to może być przetargu nie, co oznacza, że to mile niewskazane, aby przejść za opłatą, ale w przypadku, gdy naprawdę trzeba spróbować całości, aby uzyskać fakty z powrotem, a w przypadku, gdy są nastawione do stracenia kilka tysięcy dolarów , to na pewno może równie ładnie zapłacić. Motywem, który mówimy, że jest po prostu-nie dostaniesz rekordy przywrócone nawet wtedy, gdy płacisz za jego uruchomienie. Po tym wszystkim, ludzie, które mogą być szantaż jesteś przestępcami-to opłata okupu nie jest umowa kupna, to daleko schemat szantażowanie, i to jest wspólne dla hakerów odmówić uruchomienia ich ofiary plików nawet po pobiera opłaty.

Jak się zarazić?

Linki, fałszywe aktualizacje uszkodzone, złośliwe strony internetowe, pirackich oprogramowania. Istnieją miriady sposobów dystrybucji wirusów. Wirusy takie jak. Kodc ransomware, jednak mają tendencję do przeglądania sieci ukryte w wiadomościach śmieci. To prawda! Dokładne stare wiadomości-śmieci są nadal używane do rozpowszechniania wirusów. Ich system jednak nie zawsze jest tak prosty, jak to było. Hakerzy nie używają już najbardziej skutecznych uszkodzonych plików, ale także szkodliwych linków. Używają mylącego języka, aby nakłonić Cię do kliknięcia. Nie należy już ułatwiać swojej aktywności. Niewielkie zainteresowanie może zaoszczędzić lawinę problemów. Traktuj wszystkie niechciane wiadomości jako potencjalne zagrożenia. Czy wiadomość e-mail lub wiadomości błyskawicznych, zwykle potrwać minutę, aby potwierdzić nadawcy. Jeśli na przykład otrzymasz nieoczekiwany adres e-mail od organizacji, przejdź do ich legalnej witryny sieci Web. Porównaj adresy poczty elektronicznej wymienione w podejrzanym. Jeśli nie są już zgodne, odłożyć Pretender. Podejrzane adresy można również wprowadzać do wyszukiwarki. Jeśli zostały one wykorzystane do wątpliwej działalności, ktoś powinien skarżył się online.

usunac Kodc File

Dlaczego jest. Kodc rozszerzenie pliku niebezpieczne?

. Kodc ransomware to koszmar. Jak tylko zakrada się do komputera, następuje uszkodzenie. Wirus nie traci czasu i szyfruje Twoje dane. Bazy danych, dokumenty, zdjęcia. Nie ma żadnych dokumentów immunologicznych. Wirus blokuje wszystko i sprawia, że komputer nadaje się jako bezużyteczne. Nie można załadować lub utworzyć nowe pliki, jak uzyskać zablokowane natychmiast. Można najprostsze przeglądanie sieci Web. To jest niebezpieczne, choć. Wirus czary wewnątrz cieni. Nie można zaakceptować jako prawdziwe z zainfekowanego komputera z poufnych operacji wraz z bankowości on-line. Wirus, kierunek, obiecuje rozwiązanie, jeśli spełniają wymagania hakerów. Płacenie, jednak, nie jest wskazane. Nie Zaopatrz się w naiwność. Ci wykwalifikowani przestępcy uznają to, co robią. Hakerzy domagają się Bitcoin. Ten Forex jest niemożliwe do prześledzenia. Po przełączeniu pieniędzy, to już nie ma. Nie można prosić o zwrot, jeśli coś pójdzie nie tak. I to jest nieuniknione. Praktyka wskazuje, że hakerzy mają tendencję do ignorowania chorych raz zdobyć okupu. Istnieją przypadki, podczas gdy chorzy wypłacane tylko być szantażowany więcej. Są też chwile, podczas gdy ofiary otrzymały niefunkcjonalne narzędzia odszyfrowywania. Nie trać czasu i pieniędzy. Płacenie okupu nie będzie niczego osiągnąć. Dostaniesz nie wszystko w zamian! Twój drobny przebieg od działanie jest ten natychmiastowy usuwanie od ten wirus. Znajdź gdzie. Kodc ransomware ukrywa i usuwa go po wykryciu. To Twój zadowalający i najbardziej poręczny przebieg ruchu!

. Kodc instrukcje usuwania rozszerzenia pliku

Krok 1: Zabij złośliwego procesu

Krok 2: Pokaż ukryte pliki

krok 3: Zlokalizuj lokalizację uruchamiania

krok 4: Odzyskaj. ] rozszerzenie pliku zaszyfrowane pliki

Krok 1: Zatrzymaj złośliwy proces przy użyciu Menedżera zadań systemu Windows

 • Otwórz Menedżera zadań, naciskając jednocześnie przyciski CTRL + SHIFT + ESC
 • Zlokalizuj proces ransomware. Należy pamiętać, że jest to zazwyczaj losowo wygenerowany plik.
 • Przed zabicia procesu, wpisz nazwę w dokumencie tekstowym do późniejszego odwołania.

end-malicious-process

 • Zlokalizuj wszelkie podejrzane procesy związane z. Kodc rozszerzenie pliku szyfrowanie wirus.
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na proces
 • Otwórz lokalizację pliku
 • Zakończ proces
 • Usuń katalogi z podejrzanych plików.
 • Pamiętaj, że proces ten może być ukrywany i bardzo trudny do wykrycia

Krok 2: ujawniają ukryte pliki

 • Otwórz dowolny folder
 • Kliknij przycisk “Organizuj”
 • Wybierz “Opcje folderów i wyszukiwania”
 • Wybierz zakładkę “widok”
 • Wybierz opcję “Pokaż ukryte pliki i foldery”
 • Odznacz “Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego”
 • Kliknij przycisk “Zastosuj” i “OK”

Krok 3: Zlokalizuj. Kodc szyfrowanie rozszerzeń plików lokalizacja uruchamiania wirusa

 • Po załadowaniu systemu operacyjnego naciśnij jednocześnie przycisk logo systemu Windows i klucz R .

win-plus-r

W zależności od systemu operacyjnego (x86 lub x64) przejdź do:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] lub
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] lub
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
[[

  62]]
 • i Usuń wyświetlaną nazwę: [RANDOM]

kasowac backgroundcontainer

 • Następnie otwórz Eksploratora i przejdź do:

Przejdź do folderu %appdata% i Usuń plik wykonywalny.

Alternatywnie można użyć programu msconfig systemu Windows, aby dwukrotnie sprawdzić punkt wykonania wirusa. Proszę mieć na uwadze, że nazwy w komputerze mogą być różne, ponieważ mogą być generowane losowo, dlatego należy uruchomić dowolny profesjonalny skaner do identyfikowania złośliwych plików.

Krok 4: jak odzyskać zaszyfrowane pliki?

 • Metoda 1: pierwszą i najlepszą metodą jest przywrócenie danych z najnowszej kopii zapasowej, w przypadku, gdy masz jeden.

windows system restore

 • Metoda 2: oprogramowanie do odzyskiwania plików -zwykle, gdy ransomware szyfruje plik najpierw tworzy jego kopię, szyfruje kopię, a następnie usuwa oryginał. W związku z tym można spróbować użyć oprogramowania do odzyskiwania plików, takich jak Data Recovery Pro odzyskać niektóre z oryginalnych plików.
 • Metoda 3: kopie woluminów w tle — w ostateczności można spróbować przywrócić pliki za pomocą kopii woluminów w tle. Otwórz część pakietu Eksploratora cienia i wybierz dysk, który chcesz odzyskać. Kliknij prawym przyciskiem myszy dowolny plik, który chcesz przywrócić, a następnie kliknij polecenie Eksportuj na nim.
This article was published in Ransomware, Usuwanie. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

© 2020 usunacwirusa.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in