Home » Usuwanie » Jak usunąć Reco wirus (+ plik Reco bardzo)

Jak usunąć Reco wirus (+ plik Reco bardzo)

Jak usunąć Reco ransomware?

Ostatnio czytniki zaczęły raportować następujący komunikat wyświetlany podczas uruchamiania komputera:

Uwaga!

Nie martw się, możesz zwrócić wszystkie swoje pliki!
Wszystkie pliki, takie jak zdjęcia, bazy danych, dokumenty i inne ważne są szyfrowane z najsilniejszym szyfrowaniem i unikatowym kluczem.
Jedyną metodą reco Vering plików jest zakup odszyfrowywania narzędzie i unikalny klucz dla Ciebie.
To oprogramowanie będzie odszyfrować wszystkie zaszyfrowane pliki.
Jakie masz gwarancje?
Możesz wysłać jeden z zaszyfrowanego pliku z komputera i Odszyfrowujemy go za darmo.
Ale możemy odszyfrować tylko 1 plik za darmo. Plik nie może zawierać cennych informacji.
Można uzyskać i spojrzeć wideo przegląd odszyfrować narzędzie:
* redacted ze względów bezpieczeństwa *
Cena klucza prywatnego i odszyfrowywania oprogramowania jest $980.
Rabat 50% dostępny, jeśli skontaktujemy się z nami po raz pierwszy 72 godzin, to cena dla Ciebie jest $490.
Pamiętaj, że nigdy nie przywrócisz danych bez płatności.
Sprawdź swój e-mail “spam” lub “Junk” folder, jeśli nie dostaniesz odpowiedzi więcej niż 6 godzin.

Aby uzyskać ten program, musisz napisać na nasz e-mail:

rezerwowy adres e-mail do kontaktu z nami:

nasze konto Telegram:

[ jest wariantem notorycznie zatrzymania (DjVu) zagrożenie. Jest to złośliwy ransomware, który rzuca się w wir kłopotów. Narzędzie używa cwaniactwa do Slither do systemu. Następnie rozprzestrzenia się jego korupcji w całym. Reco używa silnych algorytmów szyfrowania do blokowania danych. A następnie, przechodzi do wyłudzić za jego uwolnienie. To cele wszystko, masz na komputerze. Dokumenty, archiwa, muzyka, filmy, zdjęcia. Nic nie ucieka z jego zasięgu. Infekcja przywiązuje “[]” rozszerzenie na końcu każdego pliku, aby ugruntować jego trzymać nad nim. Jeśli masz obraz o nazwie “Sunrise. jpg”,staje się “Sunrise. jpg. [ ]. I, gdy to nastąpi, jest bezużyteczny. Nie można już do niego dostęp, a jedynym sposobem, aby to zmienić, jest zapłacić. Ransomware pozostawia okup notatki. Jest to plik “_readme. txt” . Można go znaleźć na pulpicie, a jego zawartość jest dość standardowa. To wskazówki do Twojej trudnej sytuacji, i daje instrukcje do naśladowania. Podobno, jeśli spełniasz, odzyskasz kontrolę nad swoimi danymi. Notatka twierdzi, że jeśli zapłacisz okup, otrzymasz klucz odszyfrowywania, którego potrzebujesz. Następnie, po zastosowaniu, pliki są wolne. To może wydawać się wszystko dobrze i Elegant, ale nie kupuj. Okup mówi Ci, co chcesz usłyszeć. Rozumiem, że masz do czynienia z cyberprzestępcy. Extortionists, który ukradł kontrolę nad swoimi danymi, a teraz chcą czerpać zyski z Ciebie. Nie pozwól, że! Zapłać im nic. Nie kontaktujemy się z nimi. Nie Docieraj w żaden sposób. Zgodność nie jest sposobem na przejście.

Jak się zarazić?

Ransomware zagrożenia używać cwaniactwa do Slither do systemu. I tak jest Reco jeden. Zamienia się w stare, ale złote metody inwazyjne. I, jak najlepiej poślizgu przez Ciebie, niezauważony. Zwykłe wybryki są następujące. Udawanie być fałszywy system lub aktualizacji programu. Podobnie jak Adobe Flash Player lub Java. Ukrywanie się za uszkodzone witryny, torrenty lub freeware. I, oczywiście, mogą zwrócić się do spamu. Powiedzmy, że otrzymasz taki, który wydaje się pochodzić z znanej firmy. Firma, jak PayPal, DHL lub Amazon. Następnie po jego otwarciu wymaga kliknięcia łącza lub pobrania załącznika. Podobno, aby zweryfikować swoje dane, lub potwierdzić zakup. Jeśli nie postępuj zgodnie z jego instrukcjami, będziesz żałować. W ten sposób możesz skończyć z infekcjami, jak Reco na komputerze. Zawsze wiesz, co zgadzasz się lub pozwolić na swój system. Czujność przechodzi długą drogę. Weź czas, aby zrobić swoje due diligence, i nie poddawaj się naiwności, pośpiechu i rozproszenia. Nawet trochę więcej uwagi można zaoszczędzić mnóstwo kłopotów. Pamiętaj, że ostrożność utrzymuje zagrożeń, takich jak Reco, out. I jego brak zachęca ich do tego. Podjąć właściwą decyzję.

usunac Reco

Dlaczego Reco jest niebezpieczne?

Reco stara się zachęcić Cię do płacenia. Notatka, pozostawia Cię, oferuje rabat. Stwierdza, że żądana okupu jest $980. Oprócz, kontynuuje rezygnować “zniżka 50% rozporządzalny Jeśli ty nawiązywać kontakt nam pierwszy 72 godziny” Nie wpadaj w to. Pomyśl o opcjach. Jeśli płacisz okup, po obniżonej cenie lub nie, co dzieje się dalej? Transferujesz sumę, a potem czekasz, prawda? Czekasz, aby otrzymać klucz odszyfrowywania, masz obiecał. Ale co, jeśli nie przyjdzie? Co zrobić, jeśli Ci ludzie zdecydują się nie wysyłać? To jest ważna możliwość. Albo, oni posyłać pewien klucz ów okazuje się bezużyteczny? I, nawet jeśli masz prawo, to nie ma powodu do świętowania. Oto coś. Płacisz okup za klucz odszyfrowywania, który usuwa szyfrowanie. Nie płacisz, aby usunąć infekcję, która zaszyfrował wszystko. Oznacza to, że Reco pozostaje na komputerze, gotowy do strajku ponownie. Co zrobić, aby powstrzymać go od blokowania danych zaledwie minutę po jego odblokowaniu? Extortionists, za Reco, mają sporo sposobów, aby dwukrotnie krzyż Ciebie. Nie pozwól im czerpać korzyści ze strachu i łatwności. Nie płacić im ani grosza. Nie trać czasu, energii i zasobów, do czynienia z nimi. Nie przestrzegaj. To trudne wezwanie do zrobienia, ale to jest właściwe.

Reco instrukcje usuwania

Krok 1: Zabij złośliwego procesu

Krok 2: Pokaż ukryte pliki

krok 3: Zlokalizuj lokalizację uruchamiania

krok 4: Reco ver Reco zaszyfrowane pliki

Krok 1: Zatrzymaj złośliwy proces przy użyciu Menedżera zadań systemu Windows

 • Otwórz Menedżera zadań, naciskając jednocześnie przyciski CTRL + SHIFT + ESC
 • Zlokalizuj proces ransomware. Należy pamiętać, że jest to zazwyczaj losowo wygenerowany plik.
 • Przed zabicia procesu, wpisz nazwę w dokumencie tekstowym do późniejszego odwołania.

end-malicious-process

 • Zlokalizuj wszelkie podejrzane procesy związane z Reco szyfrowanie Virus.
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na proces
 • Otwórz lokalizację pliku
 • Zakończ proces
 • Usuń katalogi z podejrzanych plików.
 • Pamiętaj, że proces ten może być ukrywany i bardzo trudny do wykrycia

Krok 2: ujawniają ukryte pliki

 • Otwórz dowolny folder
 • Kliknij przycisk “Organizuj”
 • Wybierz “Opcje folderów i wyszukiwania”
 • Wybierz zakładkę “widok”
 • Wybierz opcję “Pokaż ukryte pliki i foldery”
 • Odznacz “Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego”
 • Kliknij przycisk “Zastosuj” i “OK”

Krok 3: Zlokalizuj Reco szyfrowanie lokalizacja uruchamiania wirusa

 • Po załadowaniu systemu operacyjnego naciśnij jednocześnie przycisk logo systemu Windows i klucz R .

win-plus-r

W zależności od systemu operacyjnego (x86 lub x64) przejdź do:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] lub
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] lub
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
[[

  87]]
 • i Usuń wyświetlaną nazwę: [RANDOM]

kasowac backgroundcontainer

 • Następnie otwórz Eksploratora i przejdź do:

Przejdź do folderu %appdata% i Usuń plik wykonywalny.

Alternatywnie można użyć programu msconfig systemu Windows, aby dwukrotnie sprawdzić punkt wykonania wirusa. Proszę mieć na uwadze, że nazwy w komputerze mogą być różne, ponieważ mogą być generowane losowo, dlatego należy uruchomić dowolny profesjonalny skaner do identyfikowania złośliwych plików.

Krok 4: jak reco Ver zaszyfrowanych plików?

 • Metoda 1: pierwszą i najlepszą metodą jest przywrócenie danych z najnowszej kopii zapasowej, w przypadku, gdy masz jeden.

windows system restore

 • Metoda 2: plik Reco bardzo oprogramowanie -zwykle, gdy ransomware szyfruje plik najpierw tworzy jego kopię, szyfruje kopię, a następnie usuwa oryginał. W związku z tym można spróbować użyć pliku reco bardzo oprogramowania do reco Ver niektórych oryginalnych plików.
 • Metoda 3: kopie woluminów w tle — w ostateczności można spróbować przywrócić pliki za pomocą kopii woluminów w tle. Otwórz część pakietu Eksploratora cienia i wybierz dysk, który chcesz reco Ver. Kliknij prawym przyciskiem myszy dowolny plik, który chcesz przywrócić, a następnie kliknij polecenie Eksportuj na nim.
This article was published in Usuwanie. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

© 2020 usunacwirusa.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in