Home » Porywacze przeglądarki, Usuwanie » Jak usunąć Enclosely.info (Chrome/Firefox/IE)

Jak usunąć Enclosely.info (Chrome/Firefox/IE)

Nie Usunąć przekierowanie Enclosely.info ? Strona ta zawiera szczegółowe Enclosely.info instrukcje usuwania!

Jest coś shady o stronie internetowej Enclosely.inf . Jeśli pojawia się na ekranie, przygotować się do kłopotów. Wygląd tej strony wskazuje na obecność paskudny porywacza przeglądarki. Enclosely.info porywacza wprowadza komputer w całkowitej ciszy i sieje spustoszenie. Pasożyt ten jest zaprogramowany do przejęcia przeglądarki sieci web i włączyć go do narzędzia do wyświetlania reklam. Porywacz wstrzykuje różnych ogłoszeń na każdej stronie internetowej możesz załadować, wstrzymuje swoje filmy online do przerw reklamowych i, oczywiście, przekierowania ruchu sieciowego do sponsorowanych stron. Co jest gorsze, ten intruz raczej się bardziej agresywny w miarę upływu czasu. To może zniszczyć twój pasienie się przeżycie w sekundach. Pasożyt wymusza tak wiele ogłoszeń na jego ofiar, które ich przeglądarek nie wyświetlać je poprawnie. Ubogich przeglądarki będzie zamrażać i często awarię. Nie można uzyskać żadnych prac. Porywacz będzie można przerwać non stop. Jednak jeśli masz nerwy ze stali, może myślisz, że można po prostu zignorować intruza. Cóż nie rób tego. Enclosely.info porywacz nie powinno być tolerowane. Jest więcej niż kłopot. Jest to dość niebezpieczne. Pasożyt ten zbiera informacje na temat online zachowanie. Śledzi dane związane z przeglądarką i przechowuje informacje zgromadzone na serwerze zdalnym. Pasożyt wie każdy Twój krok online. Jakie strony odwiedzasz, jakie filmy Oglądasz, jakie zapytania wyszukiwarki możesz zrobić. Dane te nie może uderzyć, jako zbyt wrażliwe, ale zdolny reklamodawca musi bardzo mało na cel, pomyślnie z niestandardowych kampanii marketingowych. Co się stanie, Jeśli reklamodawca ma złe zamiary? Liczne Oszuści korzystać z porywacza i jej zasobów do wabienia ofiar do programów online. Nie gram z szczęścia. Enclosely.info porywacza zamienia się w łatwym celem. Zabezpiecz się! Natychmiast usunąć ten natręt!

usunac Enclosely.inf

Jak mogę zarazić z?

Enclosely.info porywacza oszukał Cię do instalacji. Pasożyt ten nie może zainstalować się. Go, po tym wszystkim, nie jest genialny wirusa. Porywacz jest aplikacja komputerowa proste. I podobnie jak innych aplikacji, należy ją swoim zatwierdzenia (użytkownika) zainstalowane. Co nie wymaga jest otwarcie prosić. Ten natręt pyta w sneakiest możliwy sposób. On kradnie Twoje uprawnienia. Kluczem do jego sukcesu jest nieuwagi i zaniedbania. Nie ułatwia jego zadanie. Zamiast być czujnym. Pasożyt ten może zapobiec z kolejnych. Jest wszystko, co należy zrobić, aby być bardziej ostrożny. Zwłaszcza podczas instalowania nowych programów. Zawsze zdecydować się na opcję Zaawansowane instalacji w Kreatorze instalacji. Jeśli jest dostępny, za pomocą wszelkich środków, należy go zaznaczyć. Programiści często dołączyć dodatkowe programy do plików ładunku swoich aplikacji. W obszarze Ustawienia zaawansowane zobaczysz listę wszystkich dodatków, które mają być zainstalowane. Odznacz je. Częściej niż nie te aplikacje innych firm są złośliwe. Poza tym jeśli naprawdę potrzebne im, by pobierzesz je samodzielnie. Tak Usuń zaznaczenie opcji wszystkie niechciane aplikacje. Upewnij się, że wiesz, co wyrażasz zgodę na. Przeczytaj warunki i Conditions/ umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA). Jeśli znajdziecie coś niezwykłego, należy natychmiast przerwać instalację. To jest Twój komputer, możesz zdecydować, co być zainstalowane na to. Nie pozwól, aby inni podjąć tę decyzję za Ciebie. Inne metody dystrybucji złośliwego oprogramowania, które należy miej oko na to dobry stary spamowych, potoki i fałszywe aktualizacje. Tylko może zapobiec tych metod z kolejnych! Zawsze masz swoje diligence!

Dlaczego jest to niebezpieczne?

Enclosely.info porywacza jest zagrożenie, że nie powinien pozostawać na twoim komputerze. Jest to bardzo uciążliwe i denerwujące. Jeszcze jest równie niebezpieczne. Porywacz ma mechanizm zabezpieczeń. Nie to Sprawdź ogłoszenia, przejawiająca się tak swobodnie. Ani to sprawdzić reklamodawców za reklamy. Wiele oszustów skorzystać z tego pasożyta. Używają go do rozprzestrzeniania się zwodnicze i wprowadzających w błąd reklam. One również przekierować ruch internetowy do wątpliwych witryn. Niezweryfikowane ogłoszenie może powstać nieuzasadnione oczekiwania w najlepszym. Co gorsza to przekierowanie do zainfekowanej witryny internetowej. Jedno kliknięcie jest potrzebny dla wirusa do pobrania. Również porywacz może przekierowanie do scam stron sieci web. Oszuści cel swój portfel. Są gotowi zrobić wszystko, aby odzyskać swoje pieniądze. I porywacz jest doskonałym narzędziem w arsenale. Pasożyt ten jest naruszenie bezpieczeństwa. To naraża się na licznych zagrożeń internetowych. Nie gram z szczęścia. Usuń porywacza Enclosely.info, zanim go przynęt w jakiś schemat! Nie wahaj się go usunąć. Porywacz nie można poprawić twój pasienie się przeżycie. Jego usunięcie, będzie z drugiej strony. Z pasożytem odszedł Twoja przeglądarka będzie wykonywać znacznie szybciej. Zauważysz, że Twoje połączenie internetowe jest również szybciej niż wcześniej. Więc nie trać czasu! Odzyskać kontrolę nad przeglądarki sieci web. Ścić na dobre!

Jak usunąć Enclosely.info wirus

Enclosely.info zakażenia jest specjalnie zaprojektowany do zarabiania pieniędzy do jego twórców taki czy inny. Specjalistów z różnych firm produkujących oprogramowanie antywirusowe jak Kaspersky, Norton, Avast, ESET, Bitdefender, etc. doradzić, to nie nieszkodliwego wirusa.

Jeśli można wykonać dokładnie poniższe kroki można usunąć zakażenia Enclosely.info. Wykonaj procedury w takiej kolejności. Zastanów się do drukowania tej instrukcji lub inny komputer do dyspozycji. NIE trzeba będzie żadnych pamięci USB lub płyty CD.

Krok 1: wyśledzić Enclosely.info w pamięci komputera

Krok 2: Znajdź lokalizację uruchamiania Enclosely.info

Krok 3: usunąć ślady Enclosely.info z Chrome, Firefox i Internet Explorer

Krok 4: cofnąć szkody wyrządzone przez wirus

Krok 1: Wyśledzić Enclosely.info w pamięci komputera

 • Otwórz Menedżera zadań, naciskając klawisze CTRL + SHIFT + ESC jednocześnie
 • Dokładnie opisz wszystkie procesy i zatrzymać te podejrzane.

end-malicious-process

 • Zanotuj lokalizację pliku do późniejszego wykorzystania.

Krok 2: Znajdź Enclosely.info lokalizacji startowych

Odsłonić ukryte pliki

 • Otwórz dowolny folder
 • Kliknij na “Zorganizować” przycisk
 • Wybierz “Opcje folderów i wyszukiwania”
 • Wybierz kartę “Widok”
 • Wybierz opcję “Pokaż ukryte pliki i foldery”
 • Niepowstrzymany “Ukrywać się zabezpieczony system operacyjny akta”
 • Kliknij przycisk “Zastosuj” i “OK”

Czysty wirus Enclosely.info z rejestru systemu windows

 • Gdy system operacyjny ładuje naciśnij jednocześnie Przycisk z Logo Windows i klawisz R .

win-plus-r

 • Należy otworzyć okno dialogowe. Typ “Regedit”

regedit

W zależności od systemu operacyjnego (x86 lub x64) przejdź do:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] lub
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] lub
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]

 • i usunąć wyświetlanie nazwa: [RANDOM]

kasowac backgroundcontainer

 • Następnie otwórz przeglądarkę explorer i przejdź do: folder %appdata% i Usuń złośliwego pliku wykonywalnego.

Wyczyścić plik HOSTS, aby uniknąć niechcianych przekierowania

Przejdź do %windir% /system32/ Drivers/ etc/ host

Jeśli są hacked, tam będzie zagranicznych adresów IPs podłączony do Ciebie na dole. Spójrz poniżej:

hosts-redirect-virus

Krok 3: Wyczyść Enclosely.info ślady z Chrome, Firefox i Internet Explorer

 • Otwórz Google Chrome

 • W Menu głównymwybierz Narzędzia

następnie rozszerzenie

 • Usunąć Enclosely.info klikając na mały kosz
 • Reset Google Chrome przez usunięcie bieżącego użytkownika, aby upewnić się, że nic nie jest pozostawione
 • disable Enclosely.info from chrome

  • Otwórz Mozilla Firefox

  • Naciśnij jednocześnie Ctrl + Shift + A
  • Wyłączyć niechciane rozszerzenia
  • Przejdź do pomocy
  • Następnie informacje Rozwiązywanie problemów
  • Kliknij na Zresetuj Firefoksa

  usunac Enclosely.info from firefox

  • Otwórz programu Internet Explorer

  • W prawym górnym rogu kliknij ikonę koła zębatego
  • Kliknij na Opcje internetowe
  • Przejdź do paski narzędzi i rozszerzenia i wyłączyć nieznanych rozszerzeń
  • Wybierz kartę Zaawansowane i kliknij na Reset

  usunac Enclosely.info from ie

  • Uruchomienie programu Internet Explorer

  Krok 4: Cofnąć szkody wyrządzone przez Enclosely.info

  Ten konkretny wirus może zmienić ustawienia DNS.

  Uwaga! to można zerwać połączenie z Internetem. Zanim zmienisz ustawienia DNS na potrzeby Google Publiczny DNS Enclosely.info, pamiętaj zapisać bieżące adresy serwera na kartce papieru.

  Aby naprawić szkody wyrządzone przez wirusa należy wykonać następujące czynności.

  • Kliknij przycisk Start , aby otworzyć Start Menu, wpisz panel sterowania w polu wyszukiwania i wybierz Panel sterowania w wynikach wyświetlane powyżej.
  • Przejdź do sieci i Internet
  • następnie Centrum sieci i udostępniania
  • następnie Zmień ustawienia karty sieciowej
  • Kliknij prawym przyciskiem myszy aktywne połączenie z Internetem , a następnie kliknij polecenie Właściwości. Na karcie sieci znaleźć Protokół internetowy w wersji 4 (TCP/ IPv4). Kliknij lewym przyciskiem myszy na nim, a następnie kliknij przycisk Właściwości. Obie opcje powinny być automatyczne! Domyślnie należy wybrać opcję “Uzyskaj adres IP automatycznie” i drugi “Obtain DNS server adres automatycznie!” Jeśli nie są one po prostu zmienić je, jednak jeśli jesteś częścią domeny sieci skontaktuj się z twój r Administrato domeny, aby ustawić te ustawienia, w przeciwnym razie spowoduje zerwanie połączenia internetowego!

  Trzeba oczyścić wszystkie skróty przeglądarki jak również. Żeby to zrobić trzeba

  • Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót przeglądarki ulubionych, a następnie wybierz Właściwości.

  safebrowsing-biz-shortcut-usuwanie

  • w miejsce docelowe w polu Usuń argument Enclosely.info , a następnie Zastosuj zmiany.
  • Powtórzyć, że skrótami innych przeglądarek.
  • Sprawdź swoje zaplanowane zadania, aby upewnić się, że wirus nie pobierze się ponownie.

  Jak trwale usunąć Enclosely.info Przewodnik usuwania wirusów (automatyczne)

  Proszę mieć na uwadze, że skoro jesteś zakażony wirusem pojedynczy, naraża system i niech wszystkie drzwi szeroko otwarte dla wielu innych infekcji. Aby upewnić się, że ręczne usuwanie jest pomyślne, zaleca się używać darmowy skaner antimalware profesjonalnych programów do identyfikowania możliwy wpisywać do rejestru zbywające lub pliki tymczasowe.

  This article was published in Porywacze przeglądarki, Usuwanie. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

  © 2020 usunacwirusa.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in