Home » Usuwanie » Jak usunąć “]” email

Jak usunąć “]” email

Nie można Usuń “]” pop-upy ?

“You got recorded” jest jeszcze inny scam e-mail. Schemat jest prosty. Oszustów udawać wobec być piraci który mieć zakażony Twój pomysł rezygnować pewien wirus. Twierdzą oni, że ich malware nagrał wideo z Tobą podczas prywatnych chwil, jak również skopiowane listy kontaktów. Oszuści grożą wyciekiem kompromisowego wideo z Tobą, jeśli nie przetransferujesz zdumiewającego bitcoina do swojego portfela Cyber. Niektóre z ich wiadomości wydają się szczególnie groźne, ponieważ wspominają hasła używane w przeszłości. Nie panikuj! “You got recorded” e-maile są pełne kłamstw. Wiadomość jest tylko tekst, który składa się z podstępny manipulatory. Oszuści wykorzystują publicznie dostępne bazy danych z wyciekły poświadczenia logowania, jak również scamware do gromadzenia celów. Oni powodzi w Internecie z wiadomości scam i czekać na kogoś do działania impulsywnie. Nie Sponsoruj ich działalności przestępczej! Rozpoznać “You got recorded” e-mail, co to jest-ostrzeżenie o tym, jak niebezpieczne sieci Web może być. Upewnij się, że komputer nie jest zainfekowany scamware lub innych pasożytów, usunąć wiadomość e-mail oszustwo i przejść. Nie pozwól, aby ta wiadomość zrujnować swój dzień!

usunac “You got recorded”

Jak się zarazić?

Scamware rozprzestrzenia się “You got recorded” e-maile. Ten pasożyta zakrada się do komputera i rzuca się w wir zwodnicze treści. Nie Wyobrażaj sobie jednak genicznych ataków cybernetycznych. Pasożyta nie jest wirus, ale prosta aplikacja. Jako takie, nie można zainstalować bez Twojego, użytkownika, zatwierdzenia. Brak zgody, nie wstęp! Ten pasożyta jest zobowiązany do uzyskania zgody. I tak jest. Zawsze prosi. Ale czyni to w sneakiest, najbardziej podstępny sposób możliwe. Scamware używa wiązki, fałszywe aktualizacje, uszkodzone linki, i pirackich oprogramowania. Ukrywa się w cieniu i czeka na Ciebie, aby pozwolić straży w dół. Nie popełniajcie tego błędu. Nie anty-wirus aplikacja puszka metalowa ochraniać ty jeśli ty rzucać ostrożnie do wiatr. Tylko Twoje działania mogą zapobiegać infekcjom. Dobrą wiadomością jest to, że nawet trochę dodatkowej uwagi może oszczędzić Ci lawinę problemów. Więc nie bądź leniwy. Zawsze trzeba mieć czas, aby zrobić swoje due diligence. Nie odwiedzaj zacienionych stron internetowych. Pobieraj oprogramowanie i aktualizacje tylko z wiarygodnych źródeł. I zapomnij o “Next-Next-Zakończ” strategii konfiguracji. Jeśli jest dostępna, użyj opcji instalacji niestandardowej advanced/. Usuń zaznaczenie niechcianych aplikacji bonusowych i przejdź przez warunki. Nie wahaj się przerwać instalację, jeśli zauważysz coś podejrzanego!

Dlaczego te reklamy są niebezpieczne?

“” e-mail jest Nasty jeden. To wyskakuje z niebieskim i ruiny nastroju. Przesłanie jest groźne i bardzo niepokojące. To, jednak, jest niczym więcej niż proste ostrzeżenie, że należy zawsze trzymać się straży. Te e-maile zwykle pojawiają się dzięki uprzejmości scamware. Przestrzegaj ich ostrzeżenia, Uruchom skanowanie antywirusowe i Usuń wszystkie wykryte zagrożenia. Nie chcesz pasożyta na komputerze. Intruków scamware są najeźdźcy, które powodzi urządzenia z zwodnicze treści. One powodzi skrzynki odbiorczej z wiadomości oszustwo, wyświetlanie reklam wprowadzających w błąd, przekierowanie ruchu internetowego do niebezpiecznych stron internetowych. Scamware istnieje, aby przyciągnąć ludzi do pułapek online. “You got recorded” oszustwa e-mail jest tylko jednym z wielu. Ten nie oszukać, jeszcze, z pasożytem na pokładzie, nie będzie następnym razem, a może nie być, że szczęście. Zrób sobie ogromną przysługę i oczyścić system operacyjny ASAP. Podejmij działania, gdy tylko pojawi się wiadomość “You got recorded”! To jest Twój najlepszy przebieg działania.

Jak mogę usunąć “You got recorded” pop-upy?

Jeśli można wykonać dokładnie poniższe kroki powinieneś być w stanie usunąć infekcję. Proszę postępować zgodnie z procedurami w dokładnej kolejności. Proszę wziąć pod uwagę, aby wydrukować ten przewodnik lub mieć inny komputer do Państwa dyspozycji. NIE będziesz potrzebował żadnych pendrive lub płyt CD.

Krok 1: Odinstaluj podejrzane oprogramowanie z programu Add\Remove programy

Krok 2: Usuń nieznane dodatki z Chrome, Firefox lub IE

Krok 3: trwale usunąć “You got recorded” z rejestru systemu Windows.

Krok 1: Odinstaluj nieznane programy z komputera

Jednocześnie naciśnij przycisk logo systemu Windows , a następnie“R“, aby otworzyć polecenie Run
[]

typ “appwiz. cpl
[]

Zlokalizuj dowolny nieznany program i kliknij . Aby ułatwić wyszukiwanie, można sortować programy według daty. najpierw przejrzeć najnowsze zainstalowane programy. Ogólnie należy usunąć wszystkie nieznane programy.

Krok 2: Usuń dodatki i rozszerzenia z Chrome, Firefox lub IE

Usuń z Przeglądarka Google Chrome

 • W menu głównymwybierz Narzędzia— > rozszerzenia
 • Usuń wszelkie nieznane rozszerzenie, klikając na mały kosz
 • Jeśli nie jesteś w stanie usunąć rozszerzenie następnie przejdź do C:\Users\ “Nazwa komputera” \Appdata\local\google\chrome\user Data\default\extensions\i przejrzeć foldery jeden po drugim.
 • Zresetuj przeglądarkę Google Chrome , usuwając bieżącego użytkownika, aby upewnić się, że nic nie pozostaje w tyle

 • Jeśli korzystasz z najnowszej wersji Chrome, musisz wykonać następujące czynności:
 • Przejdź do ustawień- Dodaj osobę

 • Wybierz preferowaną nazwę.

person-2-chrome

 • następnie wrócić i usunąć osobę 1
 • Chrome powinno być wolne od złośliwego oprogramowania teraz

Usuń z Mozilla Firefox

 • Otwórz przeglądarkę Firefox
 • Naciśnij jednocześnie Ctrl + Shift + A
 • Wyłącz i Usuń wszelkie nieznane Dodaj na
 • Otwórz menu pomocy Firefoksa

open-help-menu-firefox

 • Następnie Rozwiąż problemy z informacjami
 • Kliknij na Reset Firefox

Usuń z Program Internet Explorer

 • Otwórz IE
 • W prawym górnym rogu kliknij ikonę koła zębatego
 • Przejdź do pasków narzędzi i rozszerzeń
 • Wyłącz wszelkie podejrzane rozszerzenia.
 • Jeśli przycisk Wyłącz jest szary, musisz przejść do rejestru systemu Windows i usunąć odpowiedni Identyfikator CLSID
 • W prawym górnym rogu programu Internet Explorer kliknij ikonę koła zębatego.
 • Kliknij na Opcje internetowe

IE-internet-options

 • Wybierz zakładkę Zaawansowane i kliknij Resetuj.

IE-reset

 • Sprawdź zakładkę “Usuń ustawienia osobiste“, a następnie Zresetuj

reset-ie

 • Zamknij IE

Trwale Usuń “You got recorded” resztki

Aby upewnić się, że ręczne usunięcie zakończy się powodzeniem, zalecamy użycie darmowego skanera dowolnego profesjonalnego programu chroniącego przed złośliwym kodem w celu zidentyfikowania wszelkich pozostałości rejestru lub plików tymczasowych.

This article was published in Usuwanie. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

© 2020 usunacwirusa.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in