Home » Usuwanie » Centurylink.net Usuwanie wyskakujących okienek

Centurylink.net Usuwanie wyskakujących okienek

Nie można Usunąć Centurylink.net porywacz wirus? Ta strona zawiera szczegółowe Centurylink.net instrukcje usuwania!

Jeśli Centurylink.net przejmuje Twoją stronę główną, jesteś w kłopoty. Ta zwodnicze strony jest twarzą porywacza przeglądarki. Jego wygląd jest wyraźnym znakiem, że komputer jest zainfekowany. Przygotuj się! Utkniesz z zagrożeniem. Porywacz jest pasożytem, który rzuca swoje ofiary w wir reshuffles. To zepsuć przeglądarkę internetową i sprawia, że bałagan z niego. Pasożyta zastępuje Twoją stronę główną i domyślną wyszukiwarkę. Blokuje zmiany i zmusza do korzystania z jego wątpliwych Narzędzie wyszukiwania. A jeśli nie jesteś pewny, to niebezpieczne! Porywacz używa niestandardowej wyszukiwarki, która wyświetla więcej reklam niż rzeczywiste wyniki. Oprócz oczywistych linków sponsorowanych, wyszukiwarka wstawia fałszywe wpisy wśród wyników, które zapewnia. Te wpisy są również sponsorowane, ale nie są one oznaczone jako takie. Nigdy nie wiadomo, które wyniki są organiczne i które są reklamy. I to jest duży problem, ponieważ nie można ufać “Powered by Centurylink.net” reklamy. Pasożyta dostarcza te reklamy! Nie można oczekiwać, że porywacz jest bezpieczny, znacznie mniej godne zaufania. Jego reklamy często przekierowują ruch sieciowy do oszukańczych, spamu i uszkodzonych stron internetowych. W najlepszym przypadku powstają nieuzasadnione oczekiwania. W najgorszym, przyciągają ludzi do pułapek online! To jest natura porywacza. To nie tylko powodzi się z reklam, ale także grozi spowodować szkody. Oszczędzić sobie wiele przyszłych bólów głowy. Usuń porywacza ASAP! Podejmij działania, gdy tylko Centurylink.net Strona wyskakuje!

usunac Centurylink.net

Jak się zarazić?

Porywacza przeglądarki wyświetla Centurylink.net witryny sieci Web. Ten pasożyta zakrada się do komputera i powodzi Cię z “reklamy Centurylink.net.” Nie Wyobrażaj sobie jednak ataków cybernetycznych. Porywacz nie może “włamać” urządzenia. Pasożyta, tak zaawansowana, jak mogłoby się wydawać, jest prostą aplikacją. Jako takie, potrzebuje Ciebie, użytkownika, aby zatwierdzić jego dostęp. Brak zgody, nie wstęp! Porywacz jest zobowiązany do poszukiwania zgody. I tak jest. Zawsze prosi. Ale czyni to w sneakiest, najbardziej podstępny sposób możliwe. Porywacz ukrywa w pakietach oprogramowania, fałszywe aktualizacje, uszkodzone linki, pirackich aplikacji i wiadomości spam. Czary w cieniu i czeka na Ciebie, aby pozwolić straży w dół. Nie popełniajcie tego błędu! Brak aplikacji antywirusowej jest wystarczająco silny, aby chronić Cię, jeśli rzucić ostrożność na wiatr. Tylko Twoje działania mogą zapobiegać infekcjom. Dobrą wiadomością jest to, że nawet trochę dodatkowej uwagi może oszczędzić Ci lawinę problemów. Więc nie bądź leniwy! Zawsze trzeba mieć czas, aby zrobić swoje due diligence. Nie odwiedzaj podejrzanych stron internetowych. Pobieraj oprogramowanie i aktualizacje tylko z wiarygodnych źródeł. I, oczywiście, nie pomijaj kroków instalacyjnych. Zapomnij o strategii “Następny-Następny-koniec” . Jeśli jest dostępna, użyj opcji niestandardowej advanced/. Usuń zaznaczenie niechcianych aplikacji bonusowych i przejdź przez warunki. Nie wahaj się przerwać instalację, jeśli zauważysz coś podejrzanego!

Dlaczego jest to niebezpieczne?

Centurylink.net reklamy są plagą. One powodzi przeglądarkę tak szybko, jak ty tak dużo, jak dotknąć przeglądarki. Obejmują one każdej odwiedzany witryny, pop-up z niebieskim, wstrzymać swoje filmy. Reklamy są denerwujące i irytujące. Są one jednak również Twoją wskazówkę. Jeśli przyjrzeć się im, będziesz zdawać sobie sprawę z pełnego zakresu problemu. Jesteś w poważnych kłopotów. Reklamy “wniesione do Ciebie przez Centurylink.net” nie są losowe, ale skierowane do Ciebie. Są one oparte na odwiedzanych przez Ciebie stronach internetowych, linków, które obserwujesz, filmów, które oglądasz. To dlatego, że jesteś pod nadzorem! Porywacz studiuje swoje nawyki przeglądania i wykorzystuje swoje preferencje przeciwko Tobie. Problemem jest to, że nie przechowuje te informacje poufne. Wręcz przeciwnie – sprzedaje wszystko! Każdy, kto chce wydać pieniądze można użyć porywacza i jego zasobów przeciwko Tobie. I nie tylko to, ale jeśli zabraknie szczęścia, niektóre fragmenty zebranych danych, zapytań, na przykład, może dostarczyć im dane osobowe i poufne. Czy uważasz, że kończy się dobrze? Nie należy podejmować niepotrzebnych ryzyk. Usuń porywacza, zanim dostanie szansę, aby spowodować, że szkoda. Znajdź, gdzie ten Menace ukrywa i usunąć go po wykryciu!

Jak usunąć wirusa

Centurylink.net zakażenie jest specjalnie zaprojektowany, aby zarabiać pieniądze dla swoich twórców w taki czy inny sposób. Specjalistów z różnych firm antywirusowych, takich jak BitDefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, etc. doradzić, że nie ma szkodliwego wirusa.

Jeśli wykonasz dokładnie poniższe kroki, powinieneś być w stanie usunąć infekcję Centurylink.net. Proszę postępować zgodnie z procedurami w dokładnej kolejności. Proszę wziąć pod uwagę, aby wydrukować ten przewodnik lub mieć inny komputer do Państwa dyspozycji. NIE będziesz potrzebował żadnych pendrive lub płyt CD.

Krok 1: wyśledzić Centurylink.net powiązane procesy w pamięci komputera

Krok 2: Zlokalizuj Centurylink.net Lokalizacja uruchamiania

Krok 3: Usuń Centurylink.net ślady z Chrome, Firefox i Internet Explorer

Krok 4: Cofnij szkody wyrządzone przez wirusa

Krok 1: wyśledzić Centurylink.net powiązane procesy w pamięci komputera

 • Otwórz Menedżera zadań, naciskając jednocześnie przyciski CTRL + SHIFT + ESC
 • Uważnie Przejrzyj wszystkie procesy i Zatrzymaj podejrzane.

end-malicious-process

 • Zapisz lokalizację pliku dla późniejszego odwołania.

Krok 2: Zlokalizuj Centurylink.net Lokalizacja uruchamiania

Ujawniają ukryte pliki

 • Otwórz dowolny folder
 • Kliknij przycisk “Organizuj”
 • Wybierz “Opcje folderów i wyszukiwania”
 • Wybierz zakładkę “widok”
 • Wybierz opcję “Pokaż ukryte pliki i foldery”
 • Odznacz “Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego”
 • Kliknij przycisk “Zastosuj” i “OK”

Wyczyść Centurylink.net wirusa z rejestru systemu Windows

 • Po załadowaniu systemu operacyjnego naciśnij jednocześnie przycisk logo systemu Windows i klucz R .

win-plus-r

 • Należy otworzyć okno dialogowe. Typ “regedit”

regedit

W zależności od systemu operacyjnego (x86 lub x64) przejdź do:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] lub
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] lub
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]

 • i Usuń wyświetlaną nazwę: [RANDOM]

kasowac backgroundcontainer

 • Następnie otwórz Eksploratora i przejdź do folderu: %appdata% i Usuń szkodliwy plik wykonywalny.

Wyczyść plik HOSTS, aby uniknąć przekierowania niechcianej przeglądarki

Przejdź do %windir% /system32/ Drivers/ etc/ host

Jeśli jesteś posiekany, nie będzie obcych adresów IP podłączonych do Ciebie na dole. Spójrz poniżej:

hosts-redirect-virus

Krok 3: Wyczyść Centurylink.net ślady z Chrome, Firefox i Internet Explorer

 • Otwórz przeglądarkę Google Chrome

 • W menu głównymwybierz Narzędzia , a następnie rozszerzenia
 • Usuń Centurylink.net , klikając na mały kosz
 • Zresetuj przeglądarkę Google Chrome , usuwając bieżącego użytkownika, aby upewnić się, że nic nie pozostaje w tyle

disable Centurylink.net from chrome

 • Otwórz przeglądarkę Mozilla Firefox

 • Naciśnij jednocześnie Ctrl + Shift + A
 • Wyłącz niechciane rozszerzenie
 • Przejdź do pomocy
 • Następnie Rozwiąż problemy z informacjami
 • Kliknij na Reset Firefox
 • usunac Centurylink.net from firefox

  • Otwórz program Internet Explorer

  • W prawym górnym rogu kliknij ikonę koła zębatego
  • Kliknij na Opcje internetowe
  • Idź do paski narzędzi i rozszerzenia i wyłączyć nieznane rozszerzenia
  • Wybierz zakładkę Zaawansowane i kliknij Resetuj

  usunac Centurylink.net from ie

  • Uruchom ponownie program Internet Explorer

  Krok 4: Cofnij szkody wyrządzone przez Centurylink.net

  Ten konkretny wirus może zmienić ustawienia DNS.

  Uwaga! może to przerwać połączenie z Internetem. Zanim zmienisz ustawienia DNS, aby korzystać z Google Public DNS dla Centurylink.net, pamiętaj o zapisach bieżących adresów serwerów na kartce papieru.

  Aby naprawić szkody wyrządzone przez wirusa, należy wykonać następujące czynności.

  • Kliknij przycisk Start systemu Windows , aby otworzyć menu Start, wpisz Panel sterowania w polu wyszukiwania i wybierz Panel sterowania w wynikach wyświetlanych powyżej.
  • Przejdź do sieci i Internetu
  • Centrum sieci i udostępniania
  • następnie Zmień ustawienia adaptera
  • Kliknij prawym przyciskiem myszy aktywne połączenie internetowe i kliknij polecenie Właściwości. Na karcie Sieć Znajdź Protokół internetowy w wersji 4 (TCP/ IPv4). Kliknij lewym przyciskiem myszy na nim, a następnie kliknij Właściwości. Obie opcje powinny być automatyczne! Domyślnie powinien być ustawiony na “Uzyskaj adres IP automatycznie“, a drugi do “uzyskania adresu serwera DNS automatycznie!” Jeśli nie są one po prostu je zmienić, jednak jeśli jesteś częścią sieci domeny należy skontaktować się z administrato r domeny, aby ustawić te ustawienia, w przeciwnym razie połączenie z Internetem złamie!!!

  Musisz wyczyścić wszystkie skróty przeglądarki, jak również. Aby to zrobić, musisz

  • Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót swojej ulubionej przeglądarki, a następnie wybierz Właściwości.

  safebrowsing-biz-shortcut-usuwanie

  • w polu docelowym Usuń argument Centurylink.net , a następnie Zastosuj zmiany.
  • Powtórz tę czynność ze skrótami innych przeglądarek.
  • Sprawdź zaplanowane zadania, aby upewnić się, że wirus nie pobierze się ponownie.

  Jak trwale usunąć Centurylink.net Virus (Automatic) Przewodnik usuwania

  Proszę, mieć na uwadze, że po zakażeniu jednym wirusem, to kompromisy całego systemu lub sieci i niech wszystkie drzwi szeroko otwarte dla wielu innych infekcji. Aby upewnić się, że ręczne usunięcie zakończy się powodzeniem, zalecamy użycie darmowego skanera dowolnego profesjonalnego programu chroniącego przed złośliwym kodem w celu zidentyfikowania ewentualnych pozostałości rejestru lub plików tymczasowych.

  This article was published in Usuwanie. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

  © 2020 usunacwirusa.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in