Home » Usuwanie » Autorun Trojan malware usuwanie

Autorun Trojan malware usuwanie

Ten artykuł może pomóc w usunięciu Autorun wirus. Krok po kroku usuwania działa dla każdej wersji systemu Microsoft Windows.

Autorun Trojan jest, oczywiście, koń trojański. Jest to nieprzyjemny wirus, który zepsucie system i zagraża bezpieczeństwu i prywatności. Wiadomości są złe! Szkodnik ten rozprzestrzenia się jego korupcji w całym systemie operacyjnym. Zmienia ustawienia, modyfikuje rejestr, upuszcza pliki i uruchamia złośliwe procesy. To, oczywiście, dzieje się bez żadnych zauważalnych objawów. Konie trojańskie są notorycznie ich stealth, i Autorun Trojan nie jest wyjątkiem. Wirus ten działa w tle systemu operacyjnego i działek przeciwko Tobie. Trojan następuje programowanie, aby osłabić mechanizmy obronne systemu i pomóc innym wirusom zainfekować urządzenie. Jesteś w złej sytuacji! Utkniesz z kompletny i zupełny groźby. Nasty Trojan jest nieprzewidywalny i może wpływać na każdy aspekt doświadczenia użytkownika. Dobrą wiadomością jest to, że wiesz o infekcji. Skorzystaj z tego i usunąć wirusa. To jest Twój najlepszy i jedyny przebieg działania. Im więcej czasu Autorun Trojan ma, tym większa szansa, że to powoduje, że szkoda. Więc nie trać czasu w debatach. Działać przeciwko Trojan. Znajdź, gdzie ten szkodnik czary i usunąć go po wykryciu. Im szybciej oczyścić OS, tym lepiej!

usunac Autorun

Jak się zarazić?

Fałszywe aktualizacje, uszkodzone linki, złośliwe wiązki, pirackich oprogramowania-istnieją miriady Trojan dystrybucji sztuczki. Wirusy jak Autorun Trojan, jednak mają tendencję do polegać na klasycznych wiadomości spam. To prawda-stare dobre wiadomości spamowe są nadal trick dystrybucji wirusa numer jeden. Metoda jest taka sama. Schemat nie jest jednak tak prosty, jak kiedyś. Oszuści nie opierają się już na złośliwych załącznikach. Używają plików, które nie replikują ani nie uruchamiają procesów. Gdy spróbujesz otworzyć te pliki, jednak wiadomość będzie nakłonić do włączenia trybu “edycji” przeglądarki plików. Jeśli klikniesz na przycisk “Akceptuj“, skrypt wykonuje i pobiera Trojan. Więc nie popełniaj błędów! Autorun Trojan ofiarach na łatwności. Infekuje komputer, gdy rzucasz ostrożnie wiatr. Nie Testuj szczęścia! Tylko Twoja staranność może utrzymać komputer bez infekcji. Więc nie poddawaj się naiwności. Wybierz ostrożność nad nieostrożnością. Traktuj wszystkie nieoczekiwane wiadomości jako potencjalne zagrożenia. Zawsze należy mieć czas, aby zweryfikować swoich nadawców. Jeśli otrzymasz e-mail z banku, na przykład, przejdź do ich oficjalnej stronie internetowej. Porównaj adresy e-mail wymienione tam do wątpliwych jeden. Jeśli nie pasują, Usuń Pretender. Możesz także wprowadzić podejrzane adresy do wyszukiwarki. Gdyby były używane do zacienionych działań, ktoś mógłby narzekali!

Dlaczego jest to niebezpieczne?

Autorun Trojan jest koszmarem. Ten Menace zakrada się do komputera i infekuje wszystko. To przytula z katalogów systemowych i może powodować problemy, takie jak usterki i błędy. Wirus może wpływać na aplikacje i uczynić je bezużyteczny, błędy wyzwalania, wymusić ponowne uruchomienie urządzenia wielokrotnie. Jednak proste ponowne uruchomienie nie rozwiąże problemów. Autorun Trojan ładuje się wraz z systemem operacyjnym i zawsze działa w tle. Nie stawiaj się w tej sytuacji! Te irytujące problemy nie są problemem, ale objawy infekcji. Trojan ma kontrolę nad urządzeniem i pomaga swoim operatorom manipulować zarówno ty jak i twój OS. Masz do czynienia z narzędziem hakerów. Trojan może wyświetlać zwodnicze treści, pobieranie złośliwego oprogramowania, Szpieg na Ciebie, steal/ uszkodzony danych. To, oczywiście, może również wykraść poufne informacje, takie jak hasła, nazwy użytkowników i szczegóły finansowe. Nikt nie może powiedzieć, czego się spodziewać. Wirus wpływa na jego ofiary inaczej. Co stanie się z komputerem zależy od hakerów i ich aktualnych planów. Nie czekaj, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość. Przestępcy nie zrobi ci przysługę-oni spowodować szkody. Podjąć natychmiastowe działania przeciwko ich Trojan. Usuń Autorun Trojan przed robi się w poważnych kłopotów!

Manual Autorun instrukcje usuwania

Autorun zakażenie jest specjalnie zaprojektowany, aby zarabiać pieniądze dla swoich twórców w taki czy inny sposób. Specjalistów z różnych firm antywirusowych, takich jak BitDefender, Kaspersky, Norton, Avast, ESET, etc. doradzić, że nie ma szkodliwego wirusa.

Jeśli wykonasz dokładnie poniższe kroki, powinieneś być w stanie usunąć infekcję Autorun. Proszę postępować zgodnie z procedurami w dokładnej kolejności. Proszę wziąć pod uwagę, aby wydrukować ten przewodnik lub mieć inny komputer do Państwa dyspozycji. NIE będziesz potrzebował żadnych pendrive lub płyt CD.

Krok 1: wyśledzić Autorun powiązane procesy w pamięci komputera

krok 2: zlokalizuj Autorun Lokalizacja uruchamiania

krok 3: Usuń ślady Autorun z Chrome, Firefox i Internet Explorer

krok 4 : Cofanie uszkodzeń wyrządzone przez wirusa

Krok 1: wyśledzić Autorun powiązane procesy w pamięci komputera

 • Otwórz Menedżera zadań, naciskając jednocześnie przyciski CTRL + SHIFT + ESC
 • Uważnie Przejrzyj wszystkie procesy i Zatrzymaj podejrzane.

end-malicious-process

 • Zapisz lokalizację pliku dla późniejszego odwołania.

Krok 2: Zlokalizuj Autorun Lokalizacja uruchamiania

Ujawniają ukryte pliki

 • Otwórz dowolny folder
 • Kliknij przycisk “Organizuj”
 • Wybierz “Opcje folderów i wyszukiwania”
 • Wybierz zakładkę “widok”
 • Wybierz opcję “Pokaż ukryte pliki i foldery”
 • Odznacz “Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego”
 • Kliknij przycisk “Zastosuj” i “OK”

Wyczyść Autorun wirusa z rejestru systemu Windows

 • Po załadowaniu systemu operacyjnego naciśnij jednocześnie przycisk logo systemu Windows i klucz R .

win-plus-r

 • Należy otworzyć okno dialogowe. Typ “regedit”

regedit

W zależności od systemu operacyjnego (x86 lub x64) przejdź do:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] lub
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run] lub
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]

 • i Usuń wyświetlaną nazwę: [RANDOM]

kasowac backgroundcontainer

 • Następnie otwórz Eksploratora i przejdź do folderu: %appdata% i Usuń szkodliwy plik wykonywalny.

Wyczyść plik HOSTS, aby uniknąć przekierowania niechcianej przeglądarki

Przejdź do %windir% /system32/ Drivers/ etc/ host

Jeśli jesteś posiekany, nie będzie obcych adresów IP podłączonych do Ciebie na dole. Spójrz poniżej:

hosts-redirect-virus

Krok 4: Cofnij ewentualne szkody wyrządzone przez Autorun

Ten konkretny wirus może zmienić ustawienia DNS.

Uwaga! może to przerwać połączenie z Internetem. Zanim zmienisz ustawienia DNS, aby korzystać z Google Public DNS dla Autorun, pamiętaj o zapisach bieżących adresów serwerów na kartce papieru.

Aby naprawić szkody wyrządzone przez wirusa, należy wykonać następujące czynności.

 • Kliknij przycisk Start systemu Windows , aby otworzyć menu Start, wpisz Panel sterowania w polu wyszukiwania i wybierz Panel sterowania w wynikach wyświetlanych powyżej.
 • Przejdź do sieci i Internetu
 • Centrum sieci i udostępniania
 • następnie Zmień ustawienia adaptera
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy aktywne połączenie internetowe i kliknij polecenie Właściwości. Na karcie Sieć Znajdź Protokół internetowy w wersji 4 (TCP/ IPv4). Kliknij lewym przyciskiem myszy na nim, a następnie kliknij Właściwości. Obie opcje powinny być automatyczne! Domyślnie powinien być ustawiony na “Uzyskaj adres IP automatycznie“, a drugi do “uzyskania adresu serwera DNS automatycznie!” Jeśli nie są one po prostu zmienić je, jednak jeśli jesteś częścią sieci domeny

należy skontaktować się z administrato r domeny, aby ustawić te ustawienia, w przeciwnym razie połączenie z internetem złamie!!!

 • Sprawdź zaplanowane zadania, aby upewnić się, że wirus nie pobierze się ponownie.

Jak trwale usunąć Autorun Virus (Automatic) Przewodnik usuwania

Proszę, mieć na uwadze, że po zakażeniu jednym wirusem, to kompromisy całego systemu lub sieci i niech wszystkie drzwi szeroko otwarte dla wielu innych infekcji. Aby upewnić się, że ręczne usunięcie zakończy się powodzeniem, zalecamy użycie darmowego skanera dowolnego profesjonalnego programu chroniącego przed złośliwym kodem w celu zidentyfikowania ewentualnych pozostałości wirusa lub plików tymczasowych.

This article was published in Usuwanie. Bookmark the permalink for later reference by pressing CTRL+D on your keyboard.

© 2020 usunacwirusa.com. All Rights Reserved. Kontakt. Log in